MY SECRET BOTOPLATINUM – Energizující síla pro náročnou pleť

Víme, co Vaše pleť potřebuje, budeme Vás hýčkat.

Připravili jsme pro vás 2 exkluzivní kosmetická ošetření zaměřená na redukci hloubky vrásek a zlepšení vzhledu výrazových linií.

Botoplatinum I
základem je masáž s Botoplatinum elixir a Botoplatinum cream, cena 960 Kč

Botoplatinum II
základem je masáž s Antistres-liftingovou maskou + Botoplatinum Exclusive Mask (plátová maska), cena 1.130 Kč

Aktivní látky jako je koloidní platina v kombinaci s peptidy (acetyl hexapeptide – 8, pentapeptide – 18), alteromonas z hlubokomořské řasy, kyselina hyaluronová II. generace, biosacharid, rostlinné kmenové buňky, alfa-bisabolol, medilan™ a bambucké máslo působí jako expresní výplň vrásek.

Řada My Secret Botoplatinum je výsledkem nejmodernějších výzkumů a poznatků kosmetologie v oblasti působení superaktivních látek, vyvinutých k redukci vrásek a prevenci stárnutí pleti.
Koloidní platina v kombinaci s dalšími aktivními složkami, jako jsou rostlinné kmenové buňky a kyselina hyaluronová, urychluje proces obnovy poškození pleti, který je způsoben přirozeným stárnutím. Peptidy snižují intenzitu kontrakcí mimických svalů a tím dochází k vyhlazení vrásek. Navozují výhradně relaxaci svalů, nemění nevratně mimiku tváře a nezpůsobují paralýzu svalů jako botulotoxin. Jsou bezpečné a šetrné.
KOLOIDNÍ PLATINA – vzácná platina ve formě negativně nabitých nanočástic stabilizuje pleť a mikrobiální fl óru. Vykazuje myorelaxační a rozjasňující efekt.
PEPTIDY (Acetyl Hexapeptide – 8, Pentapeptide – 18) se aplikují na pokožku zevně, přičemž působí na vyhlazení vrásek stejným mechanismem účinku jako botulotoxin aplikovaný injekčně. Redukují hloubku vrásek a zlepšují vzhled výrazových linií. Navozují výhradně relaxaci svalů, nemění nevratně mimiku tváře a nezpůsobují paralýzu svalů jako botulotoxin. Jsou bezpečné a šetrné. *Prokázaný účinek redukce vrásek již po týdnu aplikace.
ALTEROMONAS Z HLUBOKOMOŘSKÉ ŘASY – stimuluje syntézu kolagenu a elastinu. Působí jako expresní optická výplň vrásek a to okamžitě po aplikaci. *Prokázaný účinek optického snížení hloubky vrásek o 15 % po dobu až 6 hodin.
KYSELINA HYALURONOVÁ II. GENERACE – na rozdíl od předchozích forem působí na úrovni mezibuněčné komunikace a zajišťuje dlouhodobý hydratační i okamžitý vypínací efekt. *(50 – 3000 kDa) – atomová hmotnostní jednotka, Dalton.
BIOSACHARID – intenzivně a dlouhodobě hydratuje pleť, vhodně doplňuje účinek kyseliny hyaluronové. Propůjčuje pleti sametový vzhled.
ROSTLINNÉ KMENOVÉ BUŇKY – faktor molekulární obnovy stimuluje seberegenerační funkci pokožky a regeneraci buněk.
ALFA-BISABOLOL – přírodní zklidňující přísada.
MEDILAN™ – má schopnost vytvářet lipoidní dvojvrstvy, regeneruje kožní povrch.
BAMBUCKÉ MÁSLO (schea butter) – přírodní surovina pro ochranu pleti.