Předvánoční nabídka

Jako každoročně bude i letos probíhat 24. 11. akce For Life Madagawww.forlife.cz – na všechna zákaznická balení mínus 24% z ceny. Vaše přání mi prosím napište do úterý 23. 11.

Dále můžete vybírat z nabídky Nobilis Tiliawww.nobilistilia.cz – poslední balíček budu objednávat 10. 12. Zde si také můžete objednat z nabídky vánoční sady kosmetických výrobků – https://eshop.nobilis.cz/darkove-sady/ – nebo výrobky na podporu svého zdraví – https://eshop.nobilis.cz/prirodni-lekarna/bylinkova-lekarna/ a mnoho dalších krásných produktů.

V nabídce salonu mám:

Tinktury Duhové elixíry –  https://www.elixiry.cz/DUHOVE-ELIXIRY-c1_0_1.htm – od bylináře Martina Kolára. Pro toto a nadcházející období aktuálně Imunex, Broncholen, Psychoregen, Fungilen, Fruktavit atd.

Dále ručně vyráběné nádherné orgonitové pyramidy. Tyto pyramidy jsou účinné zářiče vibrací, které transformují negativní energie na energii pozitivní, pročišťují patogenní zóny v okruhu několika metrů a práce s nimi nám přináší do života rovnováhu a harmonii. Výběr je nejlépe udělat osobně, ta, které Vás osloví je ta pravá. Ke každé pyramidě malý dárek a saténový sáček.

A nyní nově Energetické léčivé mandaly – FB Energy mandala art – Karolína Šeflová – akryl na plátně, dozdobeny tekutými perlami, kamínky apod.           

Přeji Vám krásné dny.

Lenka Brejchová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *