Aromaterapeutická tělová masáž

Aromaterapie je druhem léčby, při které jsou využívány vůně k celkovému zlepšení zdravotního stavu člověka.

Éterické oleje získané z různých částí rostlin mají schopnost pročišťovat naši auru (energetická pole), a tím podporují naše zdraví, štěstí a spokojenost. Jedná se o proces, který působí na jiné dimenze naší přirozenosti, než jaké zná většina lidí. I když máme pocit, že inhalováním éterických olejů prospíváme tělu fyzickému, ve skutečnosti je to důsledek léčení energetických polí. Proto se aromaterapie zaměřuje na léčbu duše, která představuje hlavní příčiny nemocí a je rozhodující pro celkovou léčbu člověka.

Pro své masáže jsem si velmi oblíbila energetickou aromaterapii Hanna Maria Therapy. Ze široké nabídky této firmy mám ráda především aromaterapii sestavenou podle čínského principu pěti elementů, klasickou čakrární aromaterapii (energie těchto vůní působí na čakrární systém a tím slaďuje nevyrovnanost psychických potíží klienta a duchovně emoční stavy v energetických centrech – čakrách), Levandulovou řadu, éterický olej Pro radost, řadu Vílovou – Láska, Víra a Naděje a nejnovější Živlovou řadu.
Pro doplnění používám také vybrané eterické oleje od firmy Bewit.

Aromaterapii využívám dle přání klienta u všech nabízených masáží.

Regenerační uvolňující masáže zad kombinuji s lávovými kameny, Breussovou masáží a baňkováním dle potřeb a momentálního stavu klienta.

Nabízím tyto aromaterapeutické masáže (viz ceník):

Chodidla
Záda + šíje (aromaterapie, baňky, lávové kameny dle přání a potřeb klienta)
Obličej + ruce + chodidla (aromaterapie)

Záda + chodidla (aromaterapie, baňky, lávové kameny dle přání a potřeb klienta)