Ošetření kosmetikou FOR LIFE & MADAGA

FOR LIFE & MADAGA je česká profesionální kosmetika na francouzských základech, kterou můžete i vy vyzkoušet v Salonu Montée.
Základním a prioritním pravidlem při přípravě a následné výrobě výsledných produktů je kritérium kvality. Právě tomuto faktoru firma FOR LIFE & MADAGA podřizuje všechny operace od vývoje přípravku, až po jeho finální podobu. Uvědomuje si, že lidská kůže je složitý orgán našeho těla a nelze ji po jejím opotřebení vyměnit. Proto je nutné k ní přistupovat velmi citlivě a pečlivě volit vhodné přípravky, které lidská kůže skutečně potřebuje. FOR LIFE & MADAGA vyrábí také přípravky pro velmi citlivou kůži (např. alergiků, ekzematiků a kojenců).

Kosmetické přípravky FOR LIFE & MADAGA respektují přirozené vlastnosti kůže a udržují ji ve zdravém stavu. Cíleně napomáhají udržet kůži zdravou a svěží. Proto je vždy pečlivě volena příjemnou texturu, společně s vyváženým podílem účinných látek.

U přípravků FOR LIFE & MADAGA je na první místo řazen výsledný efekt v dlouhodobém horizontu jejich používání. Díky těmto faktorům může FOR LIFE & MADAGA zodpovědně říci, že jejich produkty nenarušují kožní bariéru, respektují biologické funkce kůže a napomáhají ji udržet ve zdravém stavu.

Vývoj a výroba přípravků FOR LIFE & MADAGA probíhá technologií HIGH TECHNOLOGY III (obdobná jako u léčiv), která zajišťuje:

  • rychlejší transdermální vstřebatelnost přípravků
  • okamžitý transport účinných látek do pokožky
  • vyšší ochranu pleti před vnějšími vlivy
  • vyloučení tvorby komedonů, zamezení rozšiřování pórů
  • vyšší účinek – hydratace, výživa a regenerace
  • zvýšení tolerance pro citlivé typy pletí
  • garanci maximální bezpečnosti a šetrnosti přípravků

FOR LIFE & MADAGA se aktivně podílí na výzkumu v oblasti působení kosmetických přípravků na kůži a patentovali emulzní systém pro podporu přirozené regenerace poškozené kůže. Významně působí na poli kosmetologie a dermatologie a též publikuje odborné články a příspěvky.