O mně: Lenka Brejchová

Vážené klientky, vážení klienti,

jsem velmi ráda, že jste si při hledání krásy, zdraví, relaxace otevřeli právě mé internetové stránky a věnovali jim svůj drahocenný čas.

Miluji svou práci kosmetičky, ale stále častěji jsem při kontaktu s klientkami a jejich starostmi a trápeními, ať zdravotními, pracovními nebo vztahovými, cítila stále větší potřebu pomoci jim nejenom ke kráse, ale i ke zdravému a harmonickému prožívání života. Díky svým bolestem zad, jsem asi před 25 lety vyhledala masérku, která mi k mému údivu místo bolavých zad začala masírovat plosky chodidel. V té době reflexní masáže dobře umělo a provozovalo jen velmi málo masérů a já jsem se díky tomuto setkání následně seznámila s úžasnými lidmi Beátou a Júliusem Patakyovými – pokračovateli a žáky pana Jiřího Janči, zakladateli reflexní terapie v Čechách. Netrvalo dlouho a přihlásila jsme se do Školy reflexní terapie manželů Patakyových. V té době jsem prožívala velmi složité životní období a na základě svých osobních zdravotních zkušeností a za úžasné pomoci paní Beáty jsem nabyla přesvědčení, že člověk v dnešním světě může svůj život prožít ve zdraví, štěstí a pohodě, pouze vezme-li svůj život do „svých rukou“. S využitím alternativní medicíny a zodpovědným přístupem k sobě samému může pomoci nejen sobě, ale i druhým a dokonce celé planetě.

Absolvování této školy velmi ovlivnilo nejen mne samotnou, ale především můj další profesní vývoj. Následovalo další vzdělávání – lymfatická zónová terapie podle Hany Marquart, masáž lávovými kameny, myofasciální masáž a mnoho dalších seminářů v oboru kosmetiky a přístrojů v péči o pleť. Touha po vědění mne přivedla až ke čtyřletému studiu Školy přírodní medicíny v Praze, kde jsem pochopila, že úspěšné dokončení školy je teprve začátek všeho a jak se říká, čím víc toho člověk ví, tím víc ví, že vlastně nic neví. Současně jsem studovala několik tělových masážních technik, které při své práci různě kombinuji podle potřeb klientů. Mé nedávné studium kraniosakrání terapie  a metamorfní masáže mě úplně okouzlilo a doporučuji všem tuto laskavou péči vyzkoušet.

Přeji si a věřím, že Vám budu moci nabízet čím dál tím lepší a kvalitnější služby. Po letech práce a vedení většího salonu jsem se rozhodla otevřít si svůj malý, klidný a útulný salon, kde Vám nabízím individuální přístup ke každému, prostory salonu jsou po dobu Vaší procedury rezervovány pouze pro Vás, pro Vaše pohodlí, odpočinek a relaxaci.

Miluji Vás a těším se na Vaši návštěvu.

Lenka Brejchová